Název profese Operátor(ka) prodejních automatů (nápojové, svačinové)
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MIXA VENDING s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66940057

Kontakt: tel.: 734 788 640 volat od 7-15:30 hod., e-mail: Lenka.cerna@mixa.cz
Požadavky: ŘP "B" s praxí, uživatelská znalost PC, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita, dobrá fyzická kondice, "selský rozum", odpovědnost za svěřený úsek

Náplň práce: doplňování a servis nápojových a svačinových automatů, rozvoz zboží, manipulace s hotovostí. Po zapracování finanční růst.
Pracovní doba 7 - 15:30, po zapracování možný finanční postup
Působnost ve středočeském kraji
Zaměstnanecké výhody4): Stravenky, teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma, sick days, výborný pracovní kolektiv, telefon, služební auto, volné víkendy

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Hofmann Wizard s.r.o. - Import
35000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.

Mzda

od 28000

Volné pracovní místo Operátor(ka) prodejních automatů (nápojové, svačinové) je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .