Název profese PLC programátor
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel NT Automation s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66756153

KONTAKT TELEFONICKY NEBO EMAILEM.
Pracovní náplň:
- návrh a tvorba HW a aplikačního SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií; spolupráce s konstruktéry při návrhu nových technologií; spoluúčast při oživení technologie a uvedení do provozu

Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu; zkušenosti z oblasti automatizace výhodou; orientace v elektrické a fluidní dokumentaci výhodou; záliba v programování; dřívější zkušenosti s programováním výhodou; komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou; časová flexibilita

Nabízíme:
práce v přátelském kolektivu malé firmy; možnost osobního a profesního růstu; školení na práci s různými typy PLC (např. Siemens, Beckhoff, Mitsubishi), možnost zajištění dalších školení dle zájmu a potřeby; spoluúčast na zajímavých projektech, jak v České republice, tak v zahraničí