Název profese Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Svět rovnátek s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66773235

Kontakt: Slávka Pelikánová, tel.: +420 720 985 432, e-mail: kariera@labs1503.cz

Náplň práce: komunikace s pacienty osobně, telefonicky, emailem, objednávání pacientů, zodpovědnost za chod recepce a čekárny, administrativa, správa kalendáře.

Požadujeme: min. ZŠ vzdělání, komunikativní znalost angličtiny - úroveň min. B1, aktivní přístup k práci, spolehlivost, komunikační dovednosti, zvládání stresových situací, týmová spolupráce.

ZAM. VÝHODY :
Práce v moderních prostředí s nejnovějšími technologiemi, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, Multisport karta, Jazykové kurzy, firemní produkty, přátelský kolektiv.