Název profese Pracovník/ce mobilní ostrahy
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 15
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 66966757

Vaněrová Andrea, tel.: 605599731, e-mail: peronalmmsec@seznam.cz

Přijmeme pracovníka/ci mobilní ostrahy na hlídání ze služebního auta.
Práce je vyhrazena pouze pro OZP, zkrácený úvazek 4 hod./den.
Náplň práce:
- hlídání techniky v terénu i materiálu.
- kdy je potřeba zabezpečit krátkodobě určitý prostor nebo oblast, která se postupně přesouvá (konkrétně například vlaky, stavba silnic, dálnic, rozlehlejších bytových výstaveb atd.)
- služební cesty
Požadujeme:
- čistý rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- řidičský průkaz skup. B, ochota cestovat

Certifikát strážného není podmínkou.
Nástup možný ihned.

Kontakt:
Pouze telefonicky (8:00-15:00) nebo e-mailem.
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště (kontaktní osoba se tam nenachází)