Název profese Customer Support Specialist
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 21.11.2023

Zaměstnavatel pexpats.com s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66972241

Kontakt: Administrativa, tel.: +420 777 77 15 66, e-mail: info@pexpats.com

Upřesňující informace:

Náš startup - pexpats.com má v péči stovky klientů z celého světa, kteří se zde v České republice chtějí usadit, studovat nebo podnikat. Poskytujeme servis, který by ocenila i spousta z nás. Od registrací vozidel, přes víza až po živnostenské oprávnění.

Jelikož máme nejlepší ohlasy na trhu, tak klientů je stále více, a proto hledáme nový přírůstek do naší mladé party, který se o klienty bude nejen starat, ale bude je zastupovat před všemi různými úřady, a zároveň bude hlavním aktérem v komunikaci s řadou vládních organizací.

NÁPLŇ PRÁCE
Pracovní dobu budeš trávit v našem sídle na Praze 1, občas bude potřeba zajít na nějaký úřad, poštu nebo někam s klientem
- Administrativa - papírování je občas třeba, ale neboj, jsme hodně přes technologie, takže administrativa jen do únosné míry
- Klientský servis - klasické mailování a poskytování informací ve všech různých odvětví

V čem by měl náš kandidát excelovat?
- Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
- Vyhovuje ti dynamické prostředí - žádná korporátní šeď a nuda
- Schopnost samostatné i týmové práce
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Český jazyk - formální korespondence písemně i po telefonu
- Nebojácnost a zodpovědnost - budeš zastupovat naše klienty, a to chce velkou míru empatie a schopnosti hledat řešení pro všechny typy překážek

Nemusíš se bát, že nemáš v tomto oboru žádné zkušenosti ani znalosti - vše tě moc rádi naučíme. :

Zaměstnanecké slevy:
- Pracovní číslo s neomezeným tarifem
- Zajímavý obor
- Dynamické prostředí
- Motivační ohodnocení
- Cenné zkušenosti
- MacBook