Název profese IT specialista (M/Ž) – Praha 11
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 19.4.2024

Volné od 19.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Innovis je společnost zaměřená na inovativní řešení a nyní hledá zkušeného IT specialistu. Jste zapálen/a do technologií, máte schopnost řešit složité problémy a přinášet inovativní nápady? Právě vás hledáme!

Požadavky:
• Zkušenost na podobné pozici minimálně 3 roky
• Základní orientace v IT (networking, virtualizace, administrace serverů, monitoring…)
• Znalost monitorování a údržba počítačových systémů, serverů a sítí
• Aspoň základní znalost Linuxu
• Zkušenost s řízením projektu ve všech jeho fázích
• Znalost docker a cloudových technologií výhodou
• Zkušenost nástroje JIRA + certifikace PM dle Prince2, popř. ITIL výhodou
• Logické myšlení, proaktivita a samostatnost při řešení problémů
• Flexibilita, vstřícnost, příjemné a komunikativní vystupování

Náplň práce:
• Implementace bezpečnostních opatření a pravidel
• Zálohování dat a obnova systémů v případě havárie
• Školení zaměstnanců v oblasti kybernetické bezpečnosti
• Koordinace IT projektů a spolupráce s týmy
• Koordinace postupů prací a návaznosti činností v jednotlivých úkolech
• Reportování stavu realizace projektu
• Řešení problémů s IT infrastrukturou (on premise Exchange, Sharepoint, M365 tenanty)
• Ad hoc úkoly

Za to ti poskytneme odpovídající finanční ohodnocení, nejmodernější vybavení a bezva tým kolegů. služební PC a telefon jsou samozřejmostí. Budeš moci využívat zvýhodněné volání O2, dáme ti příspěvek na stravování, a protože tento tým i dost sportuje, můžeš mít MultiSport kartu.

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111