Název profese Digitalization Services and System Architect
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 12.12.2023

Zaměstnavatel Siemens, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66986880

Hornová Jana, e-mail: jana.hornova.ext@siemens.com

Náplň práce:
- tvorba a udržování plánů pro systémové architektury (hardware a software) pro digitalizaci procesů v průmyslové výrobě a volitelné odvozování požadavků na produkty, které předáváte produktovému managementu
- podpora zákazníků s ohledem na "celkové náklady na vlastnictví (TCO)", abyste vyvinuli nejefektivnější řešení a vytvořili architekturu ze stávající infrastruktury a nových řešení
- v průběhu projektu sledování implementace definované architektury a úzká spolupráce s manažerem projektu digitalizace
- zajištění vysoké úrovně místních projektových jednotek ve vámi přidělených zemích
- kontrolní schůzky s regiony o nových požadavcích zákazníků a identifikace požadované odborné znalosti regionálních projektových jednotek

Požadavky:

- vzdělání v oboru inženýrství nebo informatiky a zkušenosti s vývojem systémových architektur v oblasti digitalizace výhodou
- zkušenosti s a vedením týmů ve středně velkých projektech vítána
- kromě toho máte pracovní zkušenosti v oblasti výrobního a / nebo zpracovatelského průmyslu
- ochota cestovat
- plynulá znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody:5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky