Název profese Consultant (1st Level)
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 9.11.2023

Zaměstnavatel Siemens, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 66996627

Mádlo Roland, e-mail: roland.madlo@siemens.com

Pracovní náplň:
" vývoj a údržba uživatelsky přívětivého, responzivního nástroje a webové aplikace pomocí moderních front-endových technologií, jako jsou HTML, CSS, JavaScript a alespoň jeden frontendový framework, jako je React, Angular nebo Vue.js
" vytváření a udržba back-endového rozhraní API a služby pomocí Node.js nebo jiných back-endových jazyků
" spolupráce s návrháři, produktovými manažery a dalšími vývojáři a poskytování vysoce kvalitních softwarových řešení
" řešení potíží a ladění problémů v celém zásobníku, od front-endu až po back-end a infrastrukturu
" optimalizace výkonu a škálovatelnosti softwarového zásobníku, abyste zajistili rychlé a spolehlivé uživatelské prostředí
" budete v obraze s nejnovějšími trendy a technologiemi v oblasti front-end vývoje, back-endového vývoje a služeb AWS
Požadované dovednosti a kvalifikace:
" uvítáme znalost front-end technologií jako např. HTML, CSS, JavaScript a alespoň jednoho frontendového rámce (např. Angular, React, Vue.js atd.) výhodou
" zkušenosti s vytvářením a údržbou back-endových rozhraní API a služeb pomocí Node.js nebo jiných back-endových jazyků výhodou
" důkladné pochopení principů vývoje softwaru a osvědčených postupů, včetně čistého kódu, modulárního návrhu a testování
" vynikající dovednosti při řešení problémů a odstraňování problémů.
" silné komunikační a kolaborativní dovednosti
" znalost angličtiny pro každodenní komunikaci

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky