Název profese Recepční OZP
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67007734

Nedvědová Michaela Bc., tel.: 604365013, e-mail: michaela.nedvedova@bartonapartner.cz
V pracovní dny mezi 8-16 hod.

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Požadavky: trestní bezúhonnost, aktivní práce na PC,certifikát strážného výhodou.
Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn.
Náplň práce: evidence osob a vozidel, kontrolní a obchůzková činnost (obchůzka cca 30 minut chůze).
Nástup možný IHNED.
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (604 365 013) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
Advantage Consulting, s.r.o.
50000 - 100000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.
40000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Barlett & Cenbright s.r.o.
30000 - 42000 Kč/měsíc
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 16900

Volné pracovní místo Recepční OZP je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .