Název profese Manikúra, pedikúra, kosmetik/kosmetička pro wellness centrum
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel SWH Production s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 28
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 4
Reference 67010362

Markéta Jakubcová, tel.: 737598777 , e-mail: HR@mzdove.eu
telefonicky PO-PÁ 13-15 hodin. (Jen v případě nutnosti.)

Práce vhodná pro OZZ a OZP uchazeče.
Požadujeme:
- minimálně jeden nebo více kurzů v oboru: manikúra, pedikúra nebo kosmetička
- znalost alespoň jednoho jazyka na komunikativní úrovni výhodou: AJ, NJ, RJ.
- příjemné vystupování a komunikace
- pozitivní přístup
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost.
Pracovní doba 7 dnů v týdnu od 10.00 -22.00 hodin.
Výše pracovního úvazku dle domluvy v rámci zdravotního omezení.
Směny s ohledem na zdravotní stav.
Pracovní náplň:
- poskytování kosmetických služeb
- komunikace s klienty osobně, telefonicky, písemně
- základní znalost práce na PC.
Místo výkonu: Praha.
Výše mzdy dle kvalifikace, zkušeností a pracovního úvazku, od 15.000,- Kč (půl úvazek).
Nástup: ihned nebo dohodou.
Všechny podrobné informace získáte na pracovním pohovoru.
Zájemci o pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis a kontakt na Vás paní Markétě Jakubcové,
na e-mail: HR@mzdove.eu.
Telefonický kontakt, prosím, použijte jen v případě nutnosti v PO - PÁ 13-15 hodin.
Preferujeme nejprve e-mailovou komunikaci.

Zaměsnanecké výhody: služby firemního wellness centra