Název profese Vedoucí pracovník údržby zeleně a realizace sadových úprav
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67020250

Kontakt: Panovčíková Veronika Ing., tel.: 604 791 639 (V pracovní dny mezi 8.30 - 15.00), e-mail: veronika.panovcikova@bartonapartner.cz

Náplň práce:
realizace sadových úprav (výsadby stromů, keřů, trvalek, zakládání trávníků, realizace zelených střech atd.), spolupráce s projektovým manažerem při realizaci, řízení týmu cca. 5 pracovníků

Požadavky:
min. SŠ vzdělání v oboru zahradnictví, praxe v oboru výhodou (vhodné i pro absolventy), řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, flexibilita, pracovní nasazení, zodpovědnost, odolnost vůči stresu.

Pracovní doba:
Pouze ranní (čas dle domluvy)

Nabízíme:
možnost rozšiřování kvalifikace (např. školení obsluha motorových pil), firemní automobil, telefon, profesionální pracovní pomůcky, pravidelný měsíční příjem, zázemí stabilní společnosti

Uchazeči o zaměstnání kontaktují zaměstnavatele telefonicky (604 791 639) a domluví se na termínu osobního setkání.