Název profese Zástupce vedoucího marketingového oddělení (Deputy Head of Marketing Department)
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel ICBC Prague, odštěpný závod
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67028811

Xuan Zheng, Head of general dpt, e-mail: xuan.zheng@cz.icbc.com.cn

Požadujeme výbornou znalost čínského jazyka slovem i písmem. Na této pozici je nutná denní komunikace s čínskou mateřskou společností. Znalost anglického jazyka vítána.
Náplň práce zejména:
Působení jako koordinátor pro vnitřní řízení v rámci oddělení a pomáhání při přípravě obchodního plánu.
Proaktivní a nezávislá spolupráce s řízením rizik, produktovými specialisty a dalšími segmenty banky.
Každoroční sledování interní politiky a aktualizace příručky.
Pro rozvoj, marketing a udržování vztahu s místními společnostmi a prezentaci finančních produktů a služeb banky místním společnostem a následně na základě poptávky zákazníků připravit a prezentovat zákazníkovi komplexní program finančních služeb.
Spolupráce s příslušnými odděleními na budování vztahů s korporátním klientem, cross-selling atd.
Asistování při plnění manažerské odpovědnosti na finančních trzích, mimo jiné jako záložní ověřená osoba, řízení likvidity a sledování rizikových indikátorů atd.
Zodpovědnost za koordinaci s ICBC HO a sesterskými pobočkami při vzájemné spolupráci při transakcích na finančním trhu.
Pohovory po předchozím zaslání CV v anglickém a čínském jazyce na email