Název profese Odborný pracovník v laboratorních metodách / HIV
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67035322

Němeček Vratislav RNDr. CSc., tel.: 267 082 398, e-mail: vratislav.nemecek@szu.cz

Hlavní náplň činnosti: Laboratorní molekulární diagnostika (PCR) a monitorování léčby infekce HIV včetně sekvenace virových nukleových kyselin pro zajišťování rezistence k antibiotikům a genotypizace, sérologická diagnostika a konfirmace infekce HIV. Požadujeme: VŠ vzdělání - medicínského nebo přírodovědného zaměření, praxe v oblasti klinické mikrobiologie nebo molekulární biologie výhodou, atestace v oboru mikrobiologie nebo absolvování kurzu AKK výhodou, uživatelská znalost práce na PC, odpovědnost a pečlivost, nutná znalost ČJ slovem a písmem, znalost AJ vítána, platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
Grafton Recruitment s.r.o.
70000 - 80000 Kč za měsíc
HR Direct s.r.o.
55000 - 65000 Kč za měsíc
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
40000 - 50000 Kč za měsíc

Mzda

od 26600 do 52770

Volné pracovní místo Odborný pracovník v laboratorních metodách / HIV je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .