Název profese Noční recepční
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Hotel Operations Europort s.r.o.
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67038315

1. kontakt: Piatkivska Olesia, tel.: 236 077 130, e-mail: olesia.piatkovska@courtyard.com

Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport na letišti Václava Havla hledáme uchazeče na pozici Noční recepční. Najdete u nás zázemí největšího hotelového řetězce na světě a prostředí, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla. Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kultura jsou u nás samozřejmostí. Práce je vhodná také pro absolventy

Náplň práce:
o Vaší prioritou bude péče o klienty (např.check in, check out)
o Budete hostům poskytovat veškeré potřebné informace o hotelu, dění ve městě, akcích, atd
o Práce na nočních směnách
o Nedílnou součástí jsou také administrativní úkony (denní uzávěrka tržeb, příprava reportů, kontrola správnosti zaúčtovaných transakcí, atd.)

Co od Vás očekáváme:
o Máte rád/a práci s lidmi a spokojený klient je vaší prioritou
o Máte zkušenost s komunikací s klienty nebo jste absolvent a chcete se učit novým věcem
o Vaše čeština a angličtina jsou na dobré úrovni
o Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni
o Máte v sobě přirozenou pohostinnost, spolehlivost a flexibilitu
o Jste schopní řešit neočekáváné situace během směny
o Vyhovuje Vám práce v noci

Co vás u nás potěší
· Motivující složka mzdy (prémie, další odměny a soutěže)
· Multisport karta
· Nová krásná jídelna s nejlepším kávovarem a jídlem zdarma
· 5 týdnů dovolené
· Příspěvek na parkování
· Take care program (aktivity pro zaměstnance, sportovní a charitativní akce)
· Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě
· Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou vyčistíme za vás

Pokud máte zájem ve výběrovém řízení pokračovat, kontaktujte nás: olesia.piatkovska@courtyard.com, tel.+420 236 077 130

Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.