Název profese Obchodní zástupce potravinářských komodit
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel OILSEED SERVIS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043105

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Dudková - HR Manager Petra Ing., tel.: +420 604 609 609, e-mail: info@hr4ever.cz
Strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce posílejte s fotografií, děkuji.

Společnost Oilseed s.r.o. je jedna z největších obchodních firem zabývající se obchodem s ořechy, suchými plody a semeny v České Republice s vlastní produkcí. Zabýváme se mezinárodním velkoobchodním prodejem potravinářských a zemědělských komodit. Mezi hlavní produkty patří mák, pistácie, piniové ořechy, sušené meruňky atd.

Společnost má svůj vlastní zpracovatelský závod ve Středních Čechách a kanceláře v Praze, kde také bude sedět nová posila týmu, a to Obchodní zástupce pro segment ořechy & suché plody.

Náplň práce :

o velkoobchodní zahraniční prodej ořechů a suchých plodů
o´průzkum trhu a aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků - balírny, potravinářské distribuční firmy (celosvětově)
o prezentace portfolia, tvorba obchodních nabídek a plánů dodávek
o komunikace a servis zákazníků telefonicky, emailem i osobně
o příprava smluv, zodpovídání dotazů, řešení reklamací, splatností
o komunikace s výrobním závodem, logistikou a prodejem

Požadujeme :

o min. 3 roky praxe s obchodem potravin či potravinářských komodit (ořechy a suché plody velkou výhodou!)
o VŠ vzdělání obchodního směru, příp. SŠ vzdělání s min. 8 lety praxe v obchodu
o zkušenosti s prodejními kanály jako balírny, potravinářské distribuční firmy
o AJ na komunikativní úrovni podmínkou, RJ na komunikativní úrovni velkou výhodou!
o obchodní myšlení, prodejní dovednosti, umění vyjednávat, energická a komunikativní osoba
o profesionální a proaktivní přistup, chuť vydělávat - provize z prodeje
o organizační schopnosti, prioritizace práce, smysl pro detail, samostatnost
o pokročilý uživatel PC - MS Office (zejm. MS Excel - reporting), CRM Money
o ochota cestovat cca 2 - 4x ročně za zákazníky, na veletrhy apod.
o ŘP sk. B - výhodou

ZAM. VÝHODY :
Provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, MultiSport karta, stravenky, dovolená dle ZP, moderní kancelář, v případě služebních cest firemní vůz, zvýhodněné ceny na nákup bioproduktů firmy, možný kariérní růst na manažera obchodního oddělení.