Název profese Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) / ekonomicky a finanční ředitel
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 24.5.2024

Zaměstnavatel NFO VITAMINS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67057303

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM - MARIANNA BERLIAND, e-mail: alma2007@seznam.cz

Česka obchodní spol. NFO VITAMINS s.r.o. hledá zaměstnance na pozici - Ekonomicky a finanční ředitel

Náplň činnosti:

Komplexní odpovědnost za oblast financí společnosti a oblast risk management.
Zodpovídá za strategické řízení financí, má aktivní podíl na definici obchodní strategie.
Vytváří roční plány a rozpočty.
Hodnoceni rizikovosti jednotlivých projektů.

Požadavky:

Komplexní myšlení.
Přizpůsobivost (flexibilita).
Zvládání zátěžových situací.
Komunikační dovednosti.
Prezentační dovednosti.
Vyjednávací schopnosti.
Kritický pohled.
Organizační schopnosti.
Vnímání příležitostí v oblasti ekonomiky a financi a jejich kritické hodnocení.
Důvěra ve schopnosti ostatních a schopnost motivovat druhé.
Schopností a znalosti v počítače.
Komunikaci v cizím jazyce: anglicky mluvené , české počáteční, rusky.
Touha růst a rozvíjet firmu.
Praxi v oboru 3 roky a vice

Schopnost vedení finančního oddělení, zodpovědnost za řízení účetnictví a cash-flow společnosti a controlling, komunikaci s externími partnery a s bankovními a státními institucemi.

Touha jednat a přizpůsobit se k mobilnímu pracovnímu rozvrhu, aktivní pohyb/ pracovní cesty do Norska, státu Evropské unie, USA, Číny, Hong Kongu, zemí Perského zálivu, Indie, Jihoafrické republiky.