Název profese Facility Manager (M/Ž) - Praha a Střední Čechy
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 24.4.2024

Volné od 24.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici
M2C je silná firma s týmem zkušených profesionálů v oboru správy nemovitostí a smart technologií. Přidejte se k nám a chopte se příležitosti realizovat se v stabilní české firmě s mezinárodní působností.
Náplň práce:

• Řízení odborných a technologických postupů prací v oblasti technického facility managementu obchodního centra
• Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektu zákazníka v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy
• Dodržování BOZP a PO
• Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS, QMS

Co očekáváme, že náš profesionál v oboru bude mít:

• SŠ nebo VŠ technického směru
• Praxi a orientaci v problematice technické správy budov min. 3 roky
• Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám
• Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu
• Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu
• Dobrou znalost práce s MS Office
• Znalost AJ výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Zkušenost s řízením odborných zakázek - výhodou

Co tomu nejlepšímu nabízíme:

• Mzdu od 47 000 Kč
• Samostatnou, odpovědnou pozici
• Zvýhodněné volání O2
• Zázemí ve stabilní společnosti
• Příspěvek na stravování
• Služební PC a telefon
• Služební automobil
• Práci v Praze a středních Čechách
• Happy days

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem přes odpovědní formulář.