Název profese Back Office manager (M/Ž) – Praha
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 11.4.2024

Volné od 11.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Hledáme kolegy, kteří by rozšířili náš tým. Jste komunikativní a nedělá vám problém práce s lidmi spojená s administrativou? Pokud je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí, přidejte se k M2C a získejte práci u stabilní společnosti.

Náplň práce:

• Kontrolu celo-divizního rozpočtu (tvorbu celoročního budgetu, měsíční kontroly a Q zhodnocení)
• Koordinovat činnosti divizního útvaru a jeho manažerů
• Zadávat mzdy a provádět jejich kontrolu
• Zajišťovat spolupráci s ostatními útvary
• Práci s fakturami vydanými i přijatými (kontrola, zpracování, ,schvalování)
• Tvorba a kontrola smluv

Požadavky:

• Multitasking
• Analytické myšlení, kreativita
• Organizační dovednosti
• Dobrou znalost MS Office (hlavně MS Excel)
• Smysl pro detail a pečlivost
• Základní znalosti personalistiky - výhodou
• Základní znalosti podnikových financí - výhodou

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
• Práci v české společnosti s mezinárodní působností
• Různorodou zodpovědnou práci, u které se nebudete nikdy nudit
• MultiSport kartu
• Příspěvek na stravování
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy se skvělou dostupností – 1 minutu od metra Národní třída
• Možnost osobního rozvoje (vzdělávací kurzy)

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.