Název profese Obsluha kamer pro OZP (M/Ž) - 20 000 Kč náborový příspěvek
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 4.4.2024

Volné od 26.3.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Obsluha bezpečnostních systémů – práce s kamerovým systémem
• Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
• Telefonická komunikace

Požadavky:
• Znalost práce na PC - podmínkou
• Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Pro potřeby OZP zaměstnanců bezbariérové pracoviště v příjemném kolektivu a moderním technologickém prostředí s možností občerstvení a individuálního plánování směn, dále:

• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Příspěvek na stravování
• Nástup možný IHNED
• Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci
• Relaxační zónu
• Možnost profesního růstu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Přátelský kolektiv
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Pomoc při zajištění ubytování
• Výroční odměny
• Happy days

Práci v 8 mi a 12 ti hodinových směnách, práci vhodnou i pro ŽENY

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.