Název profese Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel Odlehčovací služby
Místo výkonu práce Přerov
Přidáno 27.2.2024

Zaměstnavatel Oblastní charita Přerov
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67031613

Výkon práce na DPP nebo DPČ, na dobu určitou a smožností prodloužení.

Náplň práce:
poskytování úkonů odlehčovací služby v domácnostech klientů (terénní forma práce), administrativní práce na PC.

Požadavky:
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, základy práce na PC, trestní rejstřík bez záznamu; výhodou - vzdělání dle § 116 odst. 5 písm. c) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách, popř. jiné sociální vzdělání), akceptace poslání a hodnot Charity, komunikativnost, odpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail: reditel@prerov.charita.cz