Název profese Pracovník/pracovnice e-shopu
Místo výkonu práce Přerov
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel ARMY SURPLUS TINERO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67038017

Náplň práce:
Příjem a vyřizování objednávek z e-shopu; Komunikace se zákazníky; Práce s PC a administrativní činnost (fakturace, evidence zakázek aj.); Balení zboží a jeho příprava k expedici. Příjem a výdej zboží.

Požadujeme:
Trestní rejstřík bez záznamu; Pečlivost a důslednost; Dobré komunikační dovednosti, základní znalost práce na PC (MS Office); zodpovědnost, cílevědomost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení. Znalost outdoorového a military vybavení - výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@army-surplus.cz
Poznámka:
Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu jednání.