Název profese Pracovník přípravy materiálu
Místo výkonu práce Hranice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel CZECH ETIMEX s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67026822

Svozový autobus po trase Přerov - Prosenice - Osek n. B. - Lipník n. B. - Slavíč - Drahotuše - CTP Hranice.

Náplň práce:
obsluha regranulační linky EREMA, příprava materiálu pro výrobu dle výrobních zakázek, spolupráce na přípravě výrobního zařízení pro novou zakázku (čištění nasávačů, drtiček), lisování odpadů, separace neshodných dílů z výroby.

Požadujeme:
min. vyučení (nejlépe strojírenské, chemické nebo plastikářské zaměření), výhodou - průkaz řidiče VZV, ochota učit se novým věcem a pracovat ve třísměnném provozu, výhodou - praxe z podobné pozice v plastikářské výrobě, fyzická zdatnost.
Poznámka:
Z důvodu manipulace s břemeny o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: j.cesalova@etimex.global
- telefonicky (denně 09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 552 - Ing. Jana Česalová