Název profese Opravář stavebních strojů
Místo výkonu práce Bělotín
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel PB SCOM s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67049048

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Nákup, evidence a vydávání náhradních dílů, olejů a příslušenství; Vedení kolektivu zaměstnanců dílny; Zodpovědnost za platné STK vozů a strojů, zajištění prodloužení; Zodpovědnost za platnost revizí-budova dílny; Základní servis strojů a automobilů, servis stavební techniky; Komunikace s oddělením dopravy a řešení jejich požadavků na opravy, servis strojů a vozů

Požadavky:
Minimálně vyučení v oboru automechanik, mechanik, opravář; Praxe na pozici minimálně 2 roky, praxe na vedoucí pozici výhodou; Orientace ve stavební technice; ŘP sk. B, C výhodou; Svářečský a paličský průkaz výhodou; Technické znalosti a dovednosti; Manuální zručnost, flexibilita a spolehlivost, samostatnost; Znalost práce na PC (program Helios výhodou)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: malenovska@pbscom.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 14,00hod.) na čísle 775 705 549 - pan Radek Skřičil