Název profese Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě
Místo výkonu práce Příbram
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DORYS CZ, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67021651

Pozice: Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě
Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606, e-mail: zdenek@dorys.cz
První kontakt telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.nebo osobně.
Požadujeme:
praxi s VZV, řidičský průkaz sk C,E vítán, rychlost, samostatnost, zodpovědný přístup
Náplň práce:
nakládka, vykládka vozidel, překládání vozidel, manipulace s vozidlem, svoz zboží z okolí firmy, práce s VZV,
Nástup od 2/2024 na dobu určitou do 1/2025.
Mzda: 43 000,- až 46 000,- Kč
Místo výkonu práce: DORYS CZ, s.r.o., Brod č.p. 52, Příbram 1

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Příbram

Příbram
Příbram
Grafton Recruitment s.r.o.
Příbram
Příbram
Příbram
Příbram
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 43000 do 46000

Volné pracovní místo Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě je vystaveno v regionu Příbram .