Název profese Automechanici - údržbáři
Místo výkonu práce Rybníky
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel ANBREMETALL a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67030443

Pozice: Automechanici - údržbáři
Kontakt: Belande Lenka, tel.: 724 235 377, e-mail: l.belande@anbremetall.cz
První kontakt: v případě zájmu o uvedenou pozici mě kontaktujte zasláním životopisu na email: l.belande@anbremetall.cz, nebo volejte na telefonní číslo: +420 724 235 377 od 9:00 - 15:00 hod.
Do našeho technického úseku hledáme kolegu pro obsluhu areálových strojů.
Náplň práce:
- Údržba a opravy nákladních vozidel, VZV a areálové techniky
- Příprava vozidel na STK
-Montáž doplňků a příslušenství
- Kontroly technického stavu vozidla
Požadujeme:
- Vyučení v oboru nebo zájem o obor (automechanik/opravář zemědělských strojů)
- Manuální zručnost a chuť učit se novým věcem
- Spolehlivost, pečlivost a schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Zdravotní způsobilost
- Praxe v oboru - výhodou
- ŘP sk. B
Co Vám můžeme nabídnout:
- Hlavní pracovní poměr
- Nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Možnost 13. mzdy, která je vyplácena v předvánočním čase
- Stabilní mzdové ohodnocení
- Pevnou pracovní dobu od 6:30 - 15:00, PO-PÁ, volné víkendy
- Zaučení a pomoc při adaptaci v novém zaměstnání je samozřejmostí
- Stravenkový paušál v hodnotě 116,20 + závodní stravování
- V případě zájmu další vzděláván/í ve Vašem oboru
- 5 týdnů dovolené
- Pracovní obuv a oblečení + příspěvek na údržbu svěřeného oblečení
- Zázemí stabilní české společnosti, která působí na trhu více než 25 let
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.