Název profese Seřizovač/seřizovačka CNC strojů a svařovacích robotů
Místo výkonu práce Kostelec na Hané
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BEXIM PALETTEN s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67015690

Do naší společnosti BEXIM PALETTEN s.r.o. zabývající se výrobou přepravních kontejnerů, hledáme spolehlivého kolegu do pozice programátor/seřizovač svařovacích robotů.

Náplň práce: seřizování a korekce svárů svařovacích robotů, tvorba svařovacích programů, vedení týmu operátorů robotových pracovišť, spolupráce s mistrem svařovny, kontrola kvality na robotových pracovištích, zajištění plynulého chodu robotových pracovišť, práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme: zkušenosti se seřizováním svařovacích robotů MOTOMAN, zkušenosti s programováním ze vzdáleného pracoviště, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme: zázemí stabilní a silné české společnosti, výborné finanční ohodnocení