Název profese *skladník/skladnice, obsluha manipulačních vozíků
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MAIER CZ, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66548122

CZ-ISCO 83443. Osobní pohovory jsou každý čtvrtek v 10 hodin. Na pohovor je nutné donést životopis. Místo výkonu práce: Průmyslová, Prostějov. Pracovní doba: 3-směnný provoz: ranní: 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00 hod. První kontakt možný telefonicky, paní Klechová, tel: 771 272 293 (Po-Pá: 8:-15 hod.) nebo e-mailem: pavkle@maier.es.
Firma se zabývá výrobou plastových komponentů do automotive.
Požadavky: výhodou - zkušenosti s prací ve skladu, řidičské oprávnění na VZV.
Náplň práce: práce s VZV, retrak, obsluha logistického vláčku, nakládka a vykládka.
Nabízíme: nově navýšena základní mzda na 21.131 Kč, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, kvalitní zaškolení pod dohledem zkušených trenérů formou propracovaného tréninkového systému, doprava z Prostějova a Přerova firemním autobusem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 21300 do 35900

Volné pracovní místo *skladník/skladnice, obsluha manipulačních vozíků je vystaveno v regionu Prostějov .