Název profese Údržbář/údržbářka strojů a zařízení
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel GM Plast, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66820651

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Taberyová, tel.: 725 532 265 (volat Po-Pá 8:00-14:00 hod.), e-mail. taberyova@gmplast.cz. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod. (1 týden ranní, 2 týden odpolední směna). Pracoviště: Žešov 135, 796 01 Prostějov.
Požadujeme: zkušenosti na obráběcích a elektro-hydraulických strojích, oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků.
Náplň práce: zámečnické práce.
Nabízíme: příspěvek na stravné, mimořádné prémie, čtvrtletní prémie, vánoční a letní prémie.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
30000 - 35000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov

Mzda

od 27000

Volné pracovní místo Údržbář/údržbářka strojů a zařízení je vystaveno v regionu Prostějov .