Název profese Pracovník/pracovnice úklidu
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel TyfloAsist s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 15
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 66911340

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba paní Hoffmannová Věra, tel. 778 505 895 (volat 10:00-17:00), e-mail: info@tyfloasist.cz. Pružná pracovní doba dle domluvy. Pracoviště: Prostějov
Náplň práce: úklidy domácností a komerčních prostor. Požadujeme: pečlivost při úklidu, pracovitost a dochvilnost, příjemné vystupování
Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, práce dle potřeby a v příjemném kolektivu

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Barlett & Cenbright s.r.o.
Prostějov
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 7088 do 17300

Volné pracovní místo Pracovník/pracovnice úklidu je vystaveno v regionu Prostějov .