Název profese *specialista/specialistka předtiskové přípravy
Místo výkonu práce Kralice na Hané
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DGPack s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66996549

CZ-ISCO 73210.
Kontakt e-mail: aneta.jaresova@amcor.com
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Náplň práce: příprava grafických dat pro účely flexotisku a hlubotisku, komunikace mezi oddělením předtiskové přípravy a technology, úsekem lepení štočků a dodavateli štočků nebo hlubotiskových válců, objednávání podle plánu tisku, podílení se na řešení reklamací, komunikace v anglickém jazyce
Požadujeme: pokračilé dovednosti v rámci programového balíku Adobe (Illustrator, Photoshop, Acrobat pro)
Nabízíme: 25 dní dovolené, flexipassy, závodní stravování

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 30000

Volné pracovní místo *specialista/specialistka předtiskové přípravy je vystaveno v regionu Prostějov .