Název profese *operátor/ka výroby - galvanizér/ka
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SIGNUM spol. s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 8
Reference 67008143

CZ ISCO 81222. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Mgr. Kučera, tel.: 702 108 394, e-mail: vladimir.kucera@signumcz.com. Pracoviště: Za Kosteleckou 4189, Prostějov.
Náplň práce: navěšování a čištění materiálu při procesu žárového zinkování, obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů, obsluha - řízení vysokozdvižného vozíku. Vhodné i pro absolventy.
Požadavky: nutný dobrý zdravotní stav, průkaz obsluhy VZV výhodou. Držitele řidičského oprávnění pro skupiny B nebo C,T, proškolíme a zajistíme získání průkazu na VZV.
Třísměnný provoz - střídání po týdnu ranní, odpolední a noční směna. Mzda 200 Kč/hod. při nástupu, po zapracování 220 Kč/hod.
Nabízíme: firemní jídelna, kvartální prémie, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouva na dobu neurčitou.