Název profese Lakýrník/lakýrnice, natěrač/natěračka
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DV4 Ipsum s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67028139

Kontaktní osoba Hoňková Petra, e-mail: info@dv4ipsum.cz
Společnost DV4 Ipsum s.r.o. je rozrůstající se mladá společnost postavená na dlouholetých zkušenost v oblasti strojírenské výroby.

Náplň práce: zakázková a opakovaná výroba, zámečnická příprava dílů, očištění, základování, lakování svařovaných dílců, kontrola rozměrů dle výkresové dokumentace, balení na expedici
Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, zvládání zámečnické práce, znalost práce s kusovníky, preciznost, spolehlivost, dochvilnost, odpovědný přístup
Nabízíme: práci v jednosměnném provozu, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, práci v malém kolektivu

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
80000 - 110000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Prostějov
Prostějov
30000 - 35000 Kč za měsíc

Mzda

od 26000 do 28000

Volné pracovní místo Lakýrník/lakýrnice, natěrač/natěračka je vystaveno v regionu Prostějov .