Název profese Dělník/dělnice do výroby betonových pražců
Místo výkonu práce Doloplazy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ŽPSV s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038415

Kontakt Šindlerová Dita, e-mail: sindlerova@zpsv.cz
Náplň práce: betonáž pražců a prefabrikovaných dílců
Požadujeme: zkušenosti ve výrobě výhodou, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Nabízíme: měsíční prémie, 13.plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištěním, po zaučení navýšení mzdy

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 30500 do 31500

Volné pracovní místo Dělník/dělnice do výroby betonových pražců je vystaveno v regionu Prostějov .