Název profese Pracovník/pracovnice administrátoři e-shopu
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel REpoint mark s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 2
Reference 67045676

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email: martin.schmidt@repoint.cz

Pracovní doba: pružná, úvazek 20-35 hod. týdně

Náplň práce: zadávání informací, popisu zboží, obrázků, úprava zařazení produktů a úprava nabídek na e-shopu

Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC (word, excel), samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita, ŘP sk. B výhodou

Nabízíme: možnost práce na home office, zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky