Název profese Řidiči nákladního automobilu
Místo výkonu práce Rakovník
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66933875

Náplň práce: řízení motorových vozidel, rozvoz výrobků společnosti k odběratelům (rozvoz piva), nakládka a vykládka zboží.
Pracovní doba: cca od 6-7 do 15-16 hod.
Požadujeme: řidičský průkaz sl. C, digitální kartu řidiče, průkaz profesní způsobilosti. Praxe na obdobné pozici výhodou.
Nabízíme: náborový příspěvek 25.000 Kč, závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, slevu na firemní produkty, příspěvek na penzijní/životní pojištění, benefitní příspěvek na volnočasové aktivity, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: své životopisy zasílejte na e-mail lenka.kutkova@pivobakalar.cz