Název profese Technici, konstruktéři, přípraváři ve výrobě hliníkových oken
Místo výkonu práce Čistá
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel Dynal, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66963163

Náplň práce: konstruování oken a dveří na PC, objednávání materiálů, kontrola výrobních procesů, komunikace se zákazníky, řešení reklamací.
Požadujeme: komunikativnost, znalost práce na PC (Microsoft Office), řidičský průkaz sk. B. Výhodou je znalost programování CNC strojů, znalost práce v CAD, znalost AJ, NJ.
Nabízíme: firemní telefon, příspěvek na obědy, možnost firemního auta.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: své životopisy zasílejte na e-mail sklenar@dynal.cz