Název profese Operátor/ka výroby
Místo výkonu práce Rakovník
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel Ekomontec CZ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67023356

Náplň práce: manuální práce v týmu na výrobní montážní lince nebo jako obsluha lisu na lisovně plastů (odběr a kontrola výlisků).
Požadujeme: dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici, schopnost pracovat v týmu, zručnost, flexibilitu, spolehlivost. Schopnost alespoň částečné komunikace v českém/slovenském jazyce výhodou.
Nabízíme: nadstandardní příplatky za směnnost, bonusy ke mzdě, prémie, 5 týdnů placené dovolené, 5 dnů zdravotního volna, možnost ubytování, dotované závodní stravování, zdarma firemní dopravu z Loun a Žatce.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 605864868 nebo e-mailem ekomontec3@seznam.cz