Název profese Praktická sestra
Místo výkonu práce Nové Strašecí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ALMA MATER, o.p.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039107

Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená.
Požadujeme: zdravotní vzdělání, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), odpovědnost, empatii, pracovitost, týmovost, výpis z rejstříku trestů. Praxe v obdobném zařízení výhodou.
Nabízíme: platovou třídu 8, 9, příspěvek na penzijní pojištění, dotované obědy, pravidelné odměny 2x do roka, 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick Days.
Možnost také zkráceného úvazku. Nástup možný i dříve.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz