Název profese Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou
Místo výkonu práce Volduchy
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 6
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66904025

Náplň práce: komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy, vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
Požadujeme: znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni, u rodilého mluvčího požadujeme dobrou znalost českého jazyka, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, praxe v administrativě 1 rok, praxe v dopravě výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly, odolnost vůči stresu