Název profese Pomocník oddělení výseku (výroba krabiček na léky)
Místo výkonu práce Ejpovice
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel Rondo obaly s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67047040

Náplň práce: vytrhávání okrajů vysekaných archů, příprava palet pro výsek pro stroje, vytažení palet od stroje, příprava vytrhaných palet pro lepicí oddělení, označení paletovacím lístkem
Požadujeme: zkušenosti z výroby výhodou, ochota pracovat na směny, předpokladem:
fyzická síla, zručnost, vytrvalost dělat monotónní práci, týmová spolupráce, praxe na VZV výhodou Nabízíme: čisté prostředí, firemní akce, zázemí perspektivní mezinárodní společnosti Körber Pharma.