Název profese Pracovník / pracovnice v sociálních službách
Místo výkonu práce Bartošovice v Orlických horách
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel Sdružení Neratov, z.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 19
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67030238

Kontakt zasláním životopisu na e-mail petovska@neratov.cz nebo osobně na pracovišti po domluvě.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- základy práce na PC
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Náplň práce:
- práce v chráněném bydlení s lidmi s mentálním postižením
- pracovní doba především v odpoledních hodinách (8,12-ti hodinové směny + pohotovostní služba na pracovišti za příplatek)
- podpora uživatelů v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků
- působí na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovních aktivit
- provádí volnočasové aktivity zaměřené na rozvoj osobnosti, zájmů a znalostí
- zpracovává administrativu spojenou s poskytováním sociálních služeb
- je klíčový pracovník 2-5 uživatelů.
Nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku 19,37 hod./týdně
- zaměstnanecká sleva na stravu.