Název profese Referent / referentka státní správy a samosprávy (agenda obecního stavebního úřadu) Odboru výstavby a životního prostředí
Místo výkonu práce Rychnov nad Kněžnou
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel Město Rychnov nad Kněžnou
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67049158

Výběrové řízení - celé znění inzerátu, způsob přihlášení a požadované náležitosti přihlášky zveřejněny na www.rychnov-city.cz.
Přihlášku s požadovanými přílohami doručte nejpozději do 22.5.2024.
Případné bližší či doplňující informace podá vedoucí odboru Bc. Petr Dušek.

Požadujeme:
- vzdělání VŠ v oboru architektura, stavebnictví nebo právo, popř. vyšší odborné vzdělání nebo SŠ s maturitou v oboru stavebnictví
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka)
- znalost práce s PC a kancelářskými programy
- dobré komunikační a organizační schopnosti.
Rámcová náplň práce:
- výkon působnosti stavebního úřadu ve věcech záměrů svěřených obecnímu stavebnímu úřadu a stavebnímu úřadu obce s rozšířenou působností dle zákona č. 283/2021 Sb. (stavební zákon).
Platové zařazení: 10. platová třída.
Nástup dle dohody.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou
Advantage Consulting, s.r.o.
30070 - 34600 Kč za měsíc
Policie České republiky
33000 - 40000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
BEDNAR FMT s.r.o.

Mzda

od 23390

U společnosti Město Rychnov nad Kněžnou momentálně neevidujeme kromě pozice Referent / referentka státní správy a samosprávy (agenda obecního stavebního úřadu) Odboru výstavby a životního prostředí žádná další volná místa

Volné pracovní místo Referent / referentka státní správy a samosprávy (agenda obecního stavebního úřadu) Odboru výstavby a životního prostředí je vystaveno v regionu Rychnov nad Kněžnou .