Název profese Referent / referentka Odboru stavební úřad - životní prostředí (vodní hospodářství)
Místo výkonu práce Kostelec nad Orlicí
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel Město Kostelec nad Orlicí
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67018691

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, předpoklady a náležitosti přihlášky zveřejněny na úřední desce www.kostelecno.cz. Přihlášky předat poštou, osobně na podatelnu, datovou schránkou nebo e-mailem na adresu personalistika@muko.cz.
Uzávěrka přihlášek 27.5.2024.
PP na dobu určitou po dobu dlouhodobě uvolněného zaměstnance.

Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje:
- autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor architektura nebo bez specifikace oboru podle autorizačního zákona
- autorizovaný inženýr nebo autorizovaný technik, kterému byla udělena autorizace pro obor pozemní stavby, dopravní stavby, stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství, mosty a inženýrské konstrukce, statika a dynamika staveb nebo městské inženýrství
- fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví nebo právo
- fyzická osoba, která má vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě, nebo
- fyzická osoba, která má střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě.
Pro danou pracovní pozici je výhodou studijní obor Ekologie a ochrana krajiny - vodohospodář, obor Ekologie a životní prostředí - vodohospodář, obor Vodohospodářské stavby.
Další požadavky:
- schopnost samostatně plnit individuální úkoly
- dobré komunikační schopnosti, asertivní jednání.
- důslednost, časová flexibilita
- znalost práce na PC (kancelářské programy)
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka).
Náplň práce:
- zajišťování odborných agend na úseku vodního hospodářství - výkon vodoprávního úřadu
- zajišťování odborných agend na úseku speciálního stavebního úřadu pro stavby vodních děl
- výkon veřejné správy na úseku vodovodů a kanalizací
- úkoly povodňového orgánu dané vodním zákonem
- řešení ekologických havárií z hlediska ohrožení životního prostředí.