Název profese Administrace a příprava realizace staveb
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KOLLERT ELEKTRO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Reference 67013153

O společnosti:
Do naší společnosti hledáme administrativního pracovníka/pracovnici, který/á se připojí k našemu týmu zabývajícímu se přípravou a realizací staveb v oblasti elektromontáže - výstavba inženýrských sítí. Jsme přední rodinnou firmou s bohatým zázemím a tradicí v oboru v Libereckém kraji.
Popis pozice:
Náplní práce bude řádná příprava realizace staveb, včetně koordinace s klienty, investory, zaměstnanci a vedením společnosti. Zahrnuje také komunikaci s úřady a odpovědnost za přípravu staveb k realizaci, výstavbu a legislativní ukončení projektů.
Požadujeme:
SŠ s maturitou technického směru (ideálně elektro, nebo stavební)
Pracovitost a spolehlivost
Výbornou znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)
Řidičský průkaz sk. B
Zkušenosti v oblasti administrativy v oboru stavebnictví výhodou
Nabízíme:
Konkurenceschopné mzdové podmínky (upřesněny při osobním pohovoru)
Možnost profesního rozvoje v perspektivní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a týmovou atmosféru
Příspěvek na penzijní spoření
Mobilní telefon
Notebook
Pokud splňujete naše požadavky a máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu priprava@kollert.cz. Těšíme se na vaši přihlášku!