Název profese Montážní dělník
Místo výkonu práce Turnov
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 18
Reference 66638306

Náplň práce:Kompletace a kontrola vydobených dílu.
Montáž dveřních výplní pro automobilový průmysl.

Požadavky: Manuální zručnost, pečlivost, schopnost pracovat ve směnném provozu.

Poznámky: Smlouva je uzavřená na rok s možností prodloužení.

zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní bonus, 13.plat, dotované stravování, benefitní program, motivační programy.

místo výkonu práce: Průmyslová 3000, Turnov 511 01, nebo Příšovice 250 Příšovice 436 46

kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 18:00 hod.,