Název profese elektrotechnik - programátor
Místo výkonu práce Blatná
Přidáno 13.9.2018
Zaměstnavatel TESLA BLATNÁ, a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Trvání prac. poměru od 17.9.2018
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracovní náplň: programování a údržba osazovacích automatů, programování AOI zařízení - (optická kontrola součástek), zajišťování kvality výroby
Vhodné pro absolventy - možnost zaškolení
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření, znalost AJ výhodou, samostatnost, pečlivost
Nabízíme: stabilní zaměstnání v české společnosti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příplatky, příspěvek na důchodové spoření, příspěvek na dopravu do zaměstnání aj.

Kontaktní údaje

Jméno Margita Ozaňáková
Email ozanakova@tesla-blatna.cz
Telefon +420 383 415 380

Mzda

od 21000 do 23000 měsíčně

ozanakova@tesla-blatna.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti TESLA BLATNÁ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost TESLA BLATNÁ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo elektrotechnik - programátor je vystaveno v regionu Strakonice.