Název profese Pracovník/pracovnice úklidu
Místo výkonu práce Strakonice
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 4.15
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040729

Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici PRACOVNÍK ÚKLIDU, pro pravidelný úklid u našeho klienta ve Strakonicích. Objekt se nachází v těsné blízkosti vlakového nádraží. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o běžný úklid administrativních prostor (chodeb, kanceláří, WC, šatny, schodiště) a doplňování hygienického materiálu (toaletní papír, mýdlo) a další práce dle požadavku nadřízeného.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní brigádu u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let - práce je vhodná jako přivýdělek, pracujete cca 50 minut v pracovní dny v odpoledních hodinách (čas lze přizpůsobit po dohodě s klientem). Mzda je 3 230 Kč měsíčně.
Vhodné i pro osoby se ZP.
POŽADUJEME: pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
Kontakt e-mail: job@kvalita.com