Název profese Dispečer pro technický dispečink
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67037514

požadujeme:
minimálně SO vzdělání (výuční list), SŠ vzdělání technického zaměření v oblasti elektrotechniky, vyhrazených technických zařízení nebo IT vítáno;
platnou odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. § 6 odst. 1 - pro samostatnou činnost na elektrických zařízeních v provozu;
odbornou praxi v oblasti elektrotechniky a provádění technické údržby;
zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
aktivní přístup při výkonu práce a realizaci svěřených úkolů;
schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vás čeká:
zajištění nepřetržitého provozu technického dispečinku ve 12 hod. směnách (od 07:00-19:00, 19:00 - 07:00);
obsluha zařízení centrálního technického dispečinku nemocnice;
ovládání a řízení jednotlivých technologických celků;
kontrola a obsluha bezpečnostních systémů nemocnice;
řešení vzniklé provozní poruchy a havárie;
podílení se na operativní údržbě a odstraňování závad.

Co nabízíme:
zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
plný pracovní úvazek, kontinuální vzdělávání;
stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity:
Multisport karta, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti je třeba doložit:
ostrukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
ofotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz, v sekci KARIÉRA" v záložce "Ostatní profese" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?oddeleni=ostatni-profese.