Název profese Směnová technologická kontrola
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Cembrit a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039365

Kontakt: telefonicky: 7-13 hodin, emailem
Náplň práce:
- technologická (procesní, mezioperační) kontrola surovin a polotovarů
- kontrola dodržování předepsaných technologických postupů a norem
- záznam výsledků měření a zkoušek

Požadujeme:
- SŠ (chemický obor výhodou)
- pečlivost, přesnost, spolehlivost, manuální zručnost, komunikativnost

Pracovní doba: nepřetržitý provoz - směny: 6-18, 18-6.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené nad rámec zákona, příspěvky na závodní stravu/stravenky - výběr ze 6-7 jídel, měsíční motivační příspěvky až do 25% výše mzdy, příspěvek na životní připojištění až 16 800 Kč/rok nebo příspěvek na cafeterii až 14 112 Kč/rok, příspěvek pro zaměstnance na rekreace až 2 500 Kč/rok, příspěvek pro děti zaměstnanců na letní rekreace 1 800 Kč/rok nebo lyžařské kurzy 1 400 Kč/rok, příspěvky na kulturní akce 500 Kč/rok, příspěvky na sportovní aktivity, zapůjčování rekreačních potřeb, příspěvky na regeneraci pracovních sil 500 Kč/rok, příspěvky při pracovním a životním jubileu, zvýhodněné mobilní tarify