Název profese Obsluha lanové dráhy
Místo výkonu práce Loučná nad Desnou
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel K3 SPORT, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67047788

Přijmeme obsluhu lanové dráhy do sportovního areálu v Koutech nad Desnou 30.
Náplň práce: organizace nástupu, přepravy a výstupu cestujících, údržba lanovky, areálu bike parku.
Požadujeme: příjemné vystupování, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě vzájemné spokojenosti, zkrácený úvazek - dle dohody, nástup ihned nebo dle domluvy, mzdové ohodnocení dle zkušeností + osobní ohodnocení, zaškolení, zaměstnanecké stravování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti.Nástup ihned nebo dle domluvy, mzdové ohodnocení dle zkušeností + osobní ohodnocení, zaškolení, a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti.